Дистриб’юторська компанія “Лузанівка”

Заснована в 1995, Товариство з обмеженою відповідальністю «Лузановка» є надійним партнером у галузі продажу алкогольних напоїв і продуктів харчування. Поточні економічні показники свідчать про те, що діяльність компанії відповідає вимогам ринку, а також гарантує перспективи зростання для кожного бренда і, як наслідок, лояльність споживачів до галузі.

Наші покупцi

«Таврія В» є відомою мережею супермаркетів та торгових центрів, з більш ніж 50 магазинами, розташованими в місті. Одесі та області. вІдділення «Таврії в» розташовані в густонаселених районах Одеси, що в свою чергу сприятливо позначається на діяльності покупців.

«Копiйка» – більшість супермаркетів цієї торгової марки розташовані в Одесі та області. На сьогоднішній день в мережі працює більше 38 роздрібних магазинів, а їх кількість в Одеській області постійно збільшується. Загальний обсяг відвідувачів супермаркетів торговельної мережі «Копійка» сьогодні перевищує 60000.

«Обжора» – Поточна діяльність цієї торговельної мережі супермаркетів “наревалена” на активне просування в межах Одеської області, яка в свою чергу є фундаментом для взаємовигідного співробітництва. Компанія пропонує споживачам широкий асортимент продукції як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва, що надає вищезгаданій мережі гідного рівня популярності серед мешканців Одеської області.

«2 Шага» – мережа супермаркетів займає тверду позицію серед продовольчих мереж міста. Одесі та області. Зручно розташовані магазини в тандемі з якісною продукцією-надійна основа для подальшого розвитку і зростання компанії.

Також серед наших партнерів щонайменше 3500 роздрібних торгових точок, власників яких щиро хочеться подякувати за надійне співробітництво протягом більше 2-х десятків років. Вони – наша впевненість у стабільному розвитку компанії і доказ професіоналізму наших співробітників.