На даний момент ТОВ “Лузанівка” займає одне з лідируючих посад серед дистриб’юторів Одеської області.

Однак стабільна і продуктивна робота компанії буде неможливою без відповідних ресурсів компанії, серед яких ми хотіли б звернути увагу на наступне:

  • Як основний ресурс необхідно відзначити як висококваліфікованих, так і надійних торгівельних партнерів, співпраця з більшістю яких продовжується вже більше 10 років.
  • Відділ продажів, що складається з вісімнадцяти торгових команд з загальною кількістю 130 осіб, які в шести напрямках щомісячно покривають близько 4500 відділень.
  • Для підвищення ефективності роботи, всі торгові представники компанії забезпечені сервісом КПК, підключеним до корпоративної мобільної мережі для обліку і передачі в головний офіс замовлень від клієнтів компанії, а також персональний GPS-трекер.
  • Складський термінал знаходиться на в’їзді в Одесу на Миколаївський маршрут. Загальна корисна площа складів-близько 8 500 кв. м. М.
  • Автопарк компанії має загальну потужність 270 тонн і складається з 42 вантажних автомобілів, 11 з яких оснащені гідробортом. На весь вантажний автопарк встановлюються GPS-станції і датчики споживання палива, що дозволяє контролювати точність доставки маршрутів і оптимізувати витрати, а також драйвери, оснащені GPS-навігатори для вибору оптимального Для мінімізації часу поставки продукту покупцеві.