Про компанію

Структура ТОВ «Лузанівка»

Формується відповідно до вимог і стандартів провідних міжнародних логістичних компаній для оптимізації роботи персоналу з метою досягнення максимальної ефективності діяльності компанії в цілому.


Відділ логістики

Кафедра є однією з ключових Відповідальність за організацію способу проходження товару від постачальника до клієнта.

Інформаційно-довідкова служба (інформація про поточне розташування замовлення):

+ 38 (048) 705-33-32 (гаряча лінія).


Відділ кадрів

Цей відділ відповідає за підбір кваліфікованих фахівців, які в свою чергу є необхідними ресурсами для підтримання функціонування компанії на необхідному рівні. Реалізується завдяки компетентної системи відбору та мотивації персоналу, необхідного для створення згуртованої команди експертів.

Трудові питання: + 38 (067) 482-99-01.


Відділ продажу

Цей відділ є ланкою між торговими партнерами компанії та його структурними підрозділами, зокрема такими кафедрами, як логістика, поставка і т. д.

Питання та пропозиції щодо можливої співпраці, а також зауваження та пропозиції щодо функціонування торговельного відділу:

+ 38 (048) 750-22-90 (приймальня).


Відділ закупівель

Головним завданням цього відділу є розглянути різні пропозиції щодо співробітництва. Якщо ви продаєте товари, представлені серед нашого асортименту, ми готові запропонувати вам зручні взаємовигідні умови.

Питання, пов’язані з придбанням продукції:

+ 38 (063) 932-31-11.


Відділ продажу

Функціонал цього відділу полягає в оформленні матеріально-технічного та іншого сервісу для неперіодичних клієнтів, серед яких можна замовити, як вантажні перевезення, технічне обслуговування вантажного автотранспорту, складські послуги і т. д.

+ 38 (048) 750-22-90 (приймальня).


Бухгалтерське управління

Ця Кафедра є гарантом фінансової стабільності компанії та забезпечує своєчасне поселення з постачальниками, партнерами та клієнтами.

Примирення по сітки:

+ 38 (093) 359-17-77.

Ресурси та можливості

На даний момент ТОВ “Лузанівка” займає одне з лідируючих посад серед дистриб’юторів Одеської області.

Однак стабільна і продуктивна робота компанії буде неможливою без відповідних ресурсів компанії, серед яких ми хотіли б звернути увагу на наступне:

  • Як основний ресурс необхідно відзначити як висококваліфікованих, так і надійних торгівельних партнерів, співпраця з більшістю яких продовжується вже більше 10 років.
  • Відділ продажів, що складається з вісімнадцяти торгових команд з загальною кількістю 130 осіб, які в шести напрямках щомісячно покривають близько 4500 відділень.
  • Для підвищення ефективності роботи, всі торгові представники компанії забезпечені сервісом КПК, підключеним до корпоративної мобільної мережі для обліку і передачі в головний офіс замовлень від клієнтів компанії, а також персональний GPS-трекер.
  • Складський термінал знаходиться на в’їзді в Одесу на Миколаївський маршрут. Загальна корисна площа складів-близько 8 500 кв. м. М.
  • Автопарк компанії має загальну потужність 270 тонн і складається з 42 вантажних автомобілів, 11 з яких оснащені гідробортом. На весь вантажний автопарк встановлюються GPS-станції і датчики споживання палива, що дозволяє контролювати точність доставки маршрутів і оптимізувати витрати, а також драйвери, оснащені GPS-навігатори для вибору оптимального Для мінімізації часу поставки продукту покупцеві.

Контакти

Телефони:
(048) 750-22-90
(048) 750-22-91
Юридична адреса:
65102 Україна,  м.Одеса
Одеський пляж “Лузанівка” кафе “Лузанівка”
Поштова адреса:
65111 ТОВ “Лузанівка” Україна, м. Одеса.
вул. Добровольського, 159, A/I № 3
Сайт:
лузановка.укр
luzanovka.com.ua
E-mail: mail@luzanovka.com.ua Актуальна адреса:
Україна, Одеса, 19 км. Старокиївське шосе, 1

Схема проїзду

Google Maps